Listopad 2013

Půjčka pro zadlužené ihned

8. listopadu 2013 v 10:27 | Ivana
Půjčka pro dlužníky je druh půjčky, kdy se půjčují peníze i těm žadatelům, kteří zrovna splácejí jinou půjčku nebo úvěr. Klient může být třeba i zadlužený u jiné bankovní společnosti nebo být dlužníkem. Nic z toho při této půjčce navadí. Protože se jedná o půjčku pro zadlužené a o nebankovní půjčka na směnku, nekontroluje se žádný registr dlužníků a nemusíte taky prokazovat svůj příjem ani jiným způsobem prokazovat bonitu. Nevadí když jste i dlužníkem. Půjčka pro zadlužené uspokojila tisíce spokojených klientů kteří dostali své peníze rychle a spolehlivě. I v případě nebankovní půjčky, se vám dostane vysoké úrovně poskytnutých finančních služeb. Půjčka pro dlužníky je zajištěna směnkou, což dává klientovi výhodu větší transparentnosti celé transakce. Hlavní výhody: půjčka je i pro zadlužené - předchozí nesplacené půjčky a úvěry nevadí. půjčka je bez ručitele - u malých částek není potřeba ručit rychlost - žádost o půjčku je neprodleně vyřízena a posouzena půjčka na směnku - jednoduše, přehledně a bez matoucích smluv. splácení - půjčka se splácí pravidelně každý měsíc Abyste dostali peníze, musíte podepsat směnku. Na rozdíl od smlouvy jaká je nutná v bance, směnka je mnohem stručnější, kratší a přehlednější. Text směnky zabírá necelou půlstránku která je předpřipravena a navíc vzor směnky lze získat a přečíst dopředu. Budete mít dost času na zvážení všech výhod a nevýhod půjčky. Formát a náležitosti směnky jsou určeny zákonem, nelze tedy účtovat nějaké nezákonné sankce ani poplatky. U půjčky pro zadlužené na směnku vždy víte, co podepisujete. Peníze vám mohou přinést až domů na vaši adresu, takže nemusíte nikam chodit, nebo vám peníze přijdou na účet. Získání peněz je tak velice snadné a bez náročných požadavků. Peníze budete mít už dnes, nebo do druhého dne.

SMS půjčka

7. listopadu 2013 v 7:26 | Ivana
V dnešní době je mobilní telefon jedním z nejrozšířenějších prostředků komunikace a je nasnadě že pomocí mobilu můžete také komunikovat s bankami a kupovat jejich produkty a služby. V dnešních dnech se krátkodobé půjčky stávají nejrozšířenější metodou, jak získat peníze, jsou sms půjčky samozřejmostí a spousta lidí si půjčuje peníze pomocí sms. SMS půjčky jsou hlavně pro lidi, kteří se z nějakého důvodu dostali do krátkodobé finanční tísně a chtějí tento problém vyřešit menší krátkodobou půjčkou. Pro získání rychlé SMS půjčky nepotřebujete mít čistý registr, musíte jen odeslat formulář přes internet nebo pomocí registrační sms. Poté vám zavolá zástupce společnosti a potvrdí vám SMS půjčku. To je vše a pak už jen dostanete peníze. Krátkodobá SMS půjčka se většinou poskytuje na dobu do 30 dní a můžete si půjčit až 12 000 korun. Klienti se nijak neprověřují, nenahlíží se do registru dlužníků, není potřeba potvrzení o zaměstnání, ručitel ani zástava nemovitostí. SMS půjčky jso u většiny poskytovatelů bez jakéhokoliv poplatku. SMS půjčky se vyznačují velikou rychlostí, s jakou obdržíte peníze. Většina společností které nabízejí SMS půjčky slibují vyřízení půjčky ještě ten den, kdy o půjčku zažádáte. Proto jsou půjčky přes SMS velmi populární úvěrový produkt. Druhá možnost jak získat peníze je SMS půjčka online. Pomocí jednoduchého internetového formuláře lze o půjčku zažádat a dál to pokračuje stejně jako při žádosti o půjčku přes SMS. Proto neváhejte a pokud jste se dostali do krátkodobé finanční krize, využijte SMS půjčky ještě dnes!

Půjčka pro nezaměstnané

6. listopadu 2013 v 15:23 | Ivana
Každý z nás se někdy dostane do těžké situace, kdy ztratí práci a chybí mu peníze na vyžití. V případě nouze se můžete obrátit na banku, ale ta nezaměstnaným nepůjčí. Jedinou možností je půjčit si od rodiny nebo známých, popřípadě že nemáte po ruce nikoho z blízkých či známých, od kterých byste si peníze půjčili, nezbývá než požádat o půjčku nebankovní společnost.
Nebankovní společnosti poskytují půjčky i pro nezaměstnané. Tyto SMS půjčky jsou většinou bez nahlížení do registru a bez nutného doložení příjmu. Tyto půjčky jsou vhodné pro ty, kteří chtějí půjčku na krátkou dobu splatnosti.
Vyřízení půjčky pro nezaměstnané je velice snadné a rychlé. Stačí si jen vybrat z nabídky nebankovních společností které poskytují půjčky a zažádat si. Zažádat o půjčku můžete buď zasláním SMS, ve které uvedete informace o o tom jakou půjčku chcete a vaše osobní údaje, nebo vyplněním online formuláře na stránce té které nebankovní společnosti. Po přijetí žádosti o půjčku vám přijde email s bližšími informacemi o vaší půjče. Pokud bude vaše SMS půjčka pro nezaměstnané schválena, vaše peníze vám přijdou do 48 hodin. Nemusíte mít ručitele ani platit žádné zbytečné poplatky předem.