Leden 2014

Okamžitá půjčka před výplatou online

23. ledna 2014 v 16:14
Ocitli jste se v svízelné finanční situaci a do výplaty vám ještě několik dní zbývá? Jestli taky nechcete vyplňovat složité žádosti o půjčku, obcházet pobočky bank a tím proces získání peněz ztěžovat? Nemusíte. Okamžitá online půjčka do výplaty, kterou je možné dojednat online po internetu, vyřeší vaše problémy. Online půjčky jsou dnes na seznamu běžně nejvyhledávanějších půjček a jsou stále více oblíbené mezi internetovými uživateli. K jejímu získání vám stačí totiž jen několik minut na vyplnění online žádosti a peníze můžete mít třeba během pár minut! Půjčky do výplaty online má mnoho výhod, mezi které patří to že to netrvá dlouho a peníze máte na svém účtě. Je výhodné že o půjčku můžete zažádat opakovaně, pokud jste dobrý klient, který předchozí půjčku řádně splatil, máte taky možnost získat větší částku, kterou vám okamžitě schválí. Podmínky k získání půjčky jsou většinou věk mezi 18 až 65 lety, splacené předchozí půjčky u poskytovatele úvěru a být prost exekuce. Při žádosti o půjčku do výplaty se postupuje následovně. Během několika minut Vám od poskytovatele přijde e-mail se schválením nebo zamítnutím půjčky. Pokud dojde ke schválení budou peníze ihned odeslány na Váš účet v bance. Na email vám pak přijde potvrzení o odeslání peněz. Půjčte si peníze do výplaty online a mějte je na svém účtu okamžitě. Jediné co musíte udělat je vyplnit žádost o rychlou půjčku do výplaty, což můžete udělat úplně odkudkoliv, stačí mít přístup k internetu nebo mobilnímu telefonu. O půjčku do výplaty tak můžete zažádat třeba vaší oblíbené kavárny nebo cestou ze zaměstnání v tramvaji. Je naprosto jedno, odkud o online půjčku do výplaty zažádáte a na jaký účel si peníze půjčíte. Online půjčka před výplatou může být na vašem účtu ještě dnes, po schválení půjčky Vám peníze odešlou rovnou do banky nebo složenkou domů. Stačí podat online žádost a během chvíle jsou peníze Vaše.

Konsolidace půjček

15. ledna 2014 v 13:00
Co si představitpod pojmy konsolidace dluhů, konsolidace půjček jinak také konsolidace úvěrů? Je to výhodné, pokud jste si sjednali několik úvěrů, které teď nestíháte splácet. Pokud jste se zavázali Providentu, Home Creditu nebo třeba bance a jste v tíživé finanční situaci a máte strach z exekuce,nebo osobního bankrotu? S konsolidací půjček zjistíte, jestli se vám vyplatí přemýšlet o konsolidaci vaší financí situace - pořízení dalšíí půjčky s delší dobou splatnosti a nižším úročením, pomocí které zaplatíte současné dluhy.

Jaký je princip konsolidace půjček?

Principem konsolidace půjček je spojení několika stávajících půjček do jedné jediné. Novou půjčkou najednou uhradíte všechny své půjčky a dál budete splácet už jen jeden jediný ůvěr. Pokud zvolíte konsolidaci, ušetříte díky výhodnějším podmínkám a nižším splátkám. Po sjednocení půjček platí většina dlužníků o stovky nebo tisíce korun méně než dřív. Jestli jste dřív hradili poplatek za vedení úvěrových účtů a další poplatky každé bance či nebankovní společnosti zvlášť, odteď jej budete platit jen jednou, což přinese další úsporu. Mimo obyčejných půjček s pravidelnými měsíčními splátkami je možno konsolidovat i kontokorenty běžných účtů a úvěry vzniklé jako důsledek používání kreditních karet. Základní přehled o možnostech vám poskytne konsolidační kalkulačky, které nabízejí na svých stránkách většina bank a nebankovních institucí které se zabývají konsolidací. Tam zadáte výšku a typy jednotlivých úvěrů, které splácíte, a získáte orientační výpočet budoucích splátek, které vám nabízejí jednotliví poskytovatelé. Na trhu s půjčkami se pohybuje mnoho firem, ať už bankovních či nebankovních, které umožňují klientům získat konsolidaci půjček snadno a rychle prostřednictvím online formuláře na webových stránkách. Každá z nich nabízí svým klientům trochu jiné parametry konsolidace a jiné výhody. Výběr té nejvýhodnější nabídky závisí na požadavcích jednotlivých klientů. Pokud se rozhodnete své úvěry konsolidovat do jednoho, vždycky ušetříte na splátkách, i když budete splácet déle. Navíc je možné dohodnout si nový, lepší splátkový kalendář, zvýšit nebo snížit výši splátek, prodloužit nebo zkrátit dobu splácení, dohodnout si lepší podmínky splácení a ručení a mnoho dalšího.