Konsolidace půjček

15. ledna 2014 v 13:00
Co si představitpod pojmy konsolidace dluhů, konsolidace půjček jinak také konsolidace úvěrů? Je to výhodné, pokud jste si sjednali několik úvěrů, které teď nestíháte splácet. Pokud jste se zavázali Providentu, Home Creditu nebo třeba bance a jste v tíživé finanční situaci a máte strach z exekuce,nebo osobního bankrotu? S konsolidací půjček zjistíte, jestli se vám vyplatí přemýšlet o konsolidaci vaší financí situace - pořízení dalšíí půjčky s delší dobou splatnosti a nižším úročením, pomocí které zaplatíte současné dluhy.

Jaký je princip konsolidace půjček?

Principem konsolidace půjček je spojení několika stávajících půjček do jedné jediné. Novou půjčkou najednou uhradíte všechny své půjčky a dál budete splácet už jen jeden jediný ůvěr. Pokud zvolíte konsolidaci, ušetříte díky výhodnějším podmínkám a nižším splátkám. Po sjednocení půjček platí většina dlužníků o stovky nebo tisíce korun méně než dřív. Jestli jste dřív hradili poplatek za vedení úvěrových účtů a další poplatky každé bance či nebankovní společnosti zvlášť, odteď jej budete platit jen jednou, což přinese další úsporu. Mimo obyčejných půjček s pravidelnými měsíčními splátkami je možno konsolidovat i kontokorenty běžných účtů a úvěry vzniklé jako důsledek používání kreditních karet. Základní přehled o možnostech vám poskytne konsolidační kalkulačky, které nabízejí na svých stránkách většina bank a nebankovních institucí které se zabývají konsolidací. Tam zadáte výšku a typy jednotlivých úvěrů, které splácíte, a získáte orientační výpočet budoucích splátek, které vám nabízejí jednotliví poskytovatelé. Na trhu s půjčkami se pohybuje mnoho firem, ať už bankovních či nebankovních, které umožňují klientům získat konsolidaci půjček snadno a rychle prostřednictvím online formuláře na webových stránkách. Každá z nich nabízí svým klientům trochu jiné parametry konsolidace a jiné výhody. Výběr té nejvýhodnější nabídky závisí na požadavcích jednotlivých klientů. Pokud se rozhodnete své úvěry konsolidovat do jednoho, vždycky ušetříte na splátkách, i když budete splácet déle. Navíc je možné dohodnout si nový, lepší splátkový kalendář, zvýšit nebo snížit výši splátek, prodloužit nebo zkrátit dobu splácení, dohodnout si lepší podmínky splácení a ručení a mnoho dalšího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helcabrodska helcabrodska | Web | 27. února 2014 v 20:18 | Reagovat

Ne poplatky! Podívejte se prosím na HTTP://WWW.FINANCNIZALOZNA.CZ/ - tam nejsou zprostředkovatelé, ale lidé co mají své peníze.

2 Marek Marek | Web | 5. března 2014 v 0:31 | Reagovat

Díky za članek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama